Zapraszamy na Magiczne Podlasie!

Zapraszamy na Magiczne Podlasie!
lipiec 2019

Na stronie marki Zagrodowy pojawiła się zakładka „Magiczne Podlasie”. Znajdują się w niej trasy wycieczek przygotowane przez wydawnictwo Pascal. Wszystko to po to, by ukazać uroki regionu, z którego pochodzi Zagrodowy.

Od lipca br. marka Zagrodowy zachęca do wycieczek po Podlasiu, publikując na specjalnej podstronie trasy, wśród których miłośnicy aktywności i weekendowych wypadów na pewno znajdą coś dla siebie.

 

Podlasie to przede wszystkim wyjątkowa przyroda, którą warto poznać bliżej. Bogactwo flory i fauny, parki narodowe i krajobrazowe – wszystko to dostarcza wielu wrażeń, a jednocześnie stanowi okazję, by nacieszyć się ciszą i spokojem, jaki daje bliski kontakt z naturą. Podlasie to także miejsce przenikania się różnych kultur i religii, pełne zabytków, które koniecznie trzeba zobaczyć. Wśród nich znajdują się pałace, zamki, muzea oraz świątynie różnych wyznań. Zwiedzanie warto połączyć z wypoczynkiem, który zapewnią kajaki, rowery, piesze wędrówki czy rejs statkiem. Na Podlasiu jest co robić, a także… jeść. Po aktywnym dniu turyści docenią z pewnością pyszną podlaską kuchnię, pożywną i opartą na naturalnych produktach.

 

Na dobry początek Zagrodowy proponuje trzy trasy opracowane z myślą o rowerzystach, rodzicach z dziećmi oraz osobach lubiących historię.

 

Wkrótce pojawią się kolejne propozycje wycieczek. Zapraszamy na Magiczne Podlasie!