Zagrodowy topowym produktem plebiscycie doceń polskie

Listopad 2016

Produkty marki Zagrodowy zostały uhonorowane wyróżnieniem TOP produkt w prestiżowym programie Doceń Polskie. W XXII atestacji kapituła doceniła Kurczaka Rosołowego i elementy na tackach Zagrodowy, przyznając artykułom wysoką ocenę ze względu na smak, wygląd oraz stosunek jakości do ceny.

Program promocyjny Doceń Polskie wyłania najbardziej wartościowe, godne polecenia polskie produkty, po które warto sięgnąć na sklepowej półce. By zostać uhonorowanym godłem promocyjnym, artykuł musi spełniać restrykcyjne wymagania, poddawane analizie przez profesjonalną Lożę Ekspertów. W audycie brane są pod uwagę przede wszystkim jakość smaku produktu, jego wygląd oraz adekwatność stosunku do ceny. Marka Zagrodowy została wyróżniona w tegorocznej edycji „Doceń polskie”, a wysokie noty otrzymały produkty Kurczak Rosołowy i elementy na tackach.

To zasługa m.in. tradycyjnych metod hodowli w niewielkich gospodarstwach, z całorocznym dostępem do naturalnego światła oraz diety opartej wyłącznie na naturalnych, niemodyfikowanych roślinnych składnikach. Brak antybiotyków, chów z dostępem do zagrody na świeżym powietrzu w najczystszych rejonach Polski – te czynniki zapewniają wysoką jakość mięsa i jego wyjątkowy smak, które zdobyły uznanie jurorów