Każdy dzień jest wyjątkowy

Każdy dzień jest wyjątkowy

Wspaniała tradycja wspólnych codziennych posiłków została wyparta przez makdonaldyzację sposobu żywienia. Wynika to z szybkiego tempa życia. Francuzi, Włosi i Hiszpanie, narody znane z pasji do jedzenia i wspólnego spożywania posiłków, poświęcają im statystycznie około dwóch godzin dziennie. Na szczęście ostatnimi laty obserwuje się w naszym kraju powrót do klasycznych wzorców. Polacy zaczynają znów doceniać zasiadanie przy wspólnym stole i wspaniały smak dań. Specjalna okazja zdarza się praktycznie każdego dnia, codziennie warto cieszyć się swoją obecnością. Zachętą do wspólnego ucztowania mogą być wartościowe i smaczne dania. Tylko najwyższej jakości składniki potraw pozwalają odczuć pełnię doznań smakowych.

 

Jednym z tradycyjnych składników polskiej kuchni jest drób. Kurczaka można podawać na bardzo wiele sposobów, a każdy z nich jest dobrym pretekstem do wspólnego ucztowania. Niestety nie jest prawdą, że każdy kurczak smakuje tak samo. Tylko wysokiej jakości mięso gwarantuje specjalny efekt kulinarny i wyborny smak dań z drobiu. Kurczak Zagrodowy z nawiązką spełni oczekiwania osób o najbardziej wybrednych gustach. Swoje walory zawdzięcza hodowli w naturalnych warunkach, dzięki temu ma wyrafinowany smak, mniejszą zawartość tłuszczu, a jego mięso jest bardziej kruche. Rosół, kurczak pieczony, duszony, nadziewany, marynowany, zawijany, w egzotycznych owocach,z makaronem, ryżem, na słodko, w ziołach i pikantnych przyprawach… każde z tych dań dzięki Zagrodowemu może uzyskać specjalny smak.

 

Codzienne, specjalne i świąteczne okazje wymagają odpowiedniej celebracji, warto je wzbogacić pysznymi daniami i rozkoszować się wyjątkową chwilą. Dobre życie zaczyna się przy stole.