Odwiedź Magiczne Podlasie!

Odwiedź Magiczne Podlasie!
czerwiec 2020

Gdzie najlepiej odpocząć? Na Podlasiu – w ojczyźnie Kurczaka Zagrodowego. Tu każda pora roku wygląda cudownie. Jeśli chcecie dowiedzieć się, czym przywita Was ten niezwykły region, koniecznie poznajcie propozycje wycieczek przygotowanych przez wydawnictwo Pascal. Szczególnie polecamy nowe trasy: weekend nad Bugiem oraz weekend na styku kultur.

Podlasie to przede wszystkim wyjątkowa przyroda, którą warto poznać bliżej. Bogactwo flory i fauny, parki narodowe i krajobrazowe – wszystko to dostarcza wielu wrażeń, a jednocześnie stanowi okazję, by nacieszyć się ciszą i spokojem, jaki daje bliski kontakt z naturą. Podlasie to także miejsce przenikania się różnych kultur i religii, pełne zabytków, które koniecznie trzeba zobaczyć. Wśród nich znajdują się pałace, zamki, muzea oraz świątynie różnych wyznań. Zwiedzanie warto połączyć z wypoczynkiem, który zapewnią kajaki, rowery, piesze wędrówki czy rejs statkiem. Na Podlasiu jest co robić, a także… jeść. Po aktywnym dniu turyści docenią z pewnością pyszną podlaską kuchnię, pożywną i opartą na naturalnych produktach.

 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy bazę urokliwych tras, a wśród nich: 2 nowe pomysły na wspaniałą wycieczkę. Jednym z nich jest spędzenie weekendu nad Bugiem, gdzie możecie spotkać się z podlaską fauną i florą. Jeśli jednak bardziej interesuje Was architektura i zabytki, wybierzcie się w podróż na styku kultur. Tam zobaczycie najpiękniejszą mieszankę najróżniejszych religii i tradycji.

 

Koniecznie sprawdźcie pozostałe trasy, które dla Was przygotowaliśmy.

Zagrodowy zaprasza na Magiczne Podlasie!