Magiczne Podlasie zaprasza

Magiczne Podlasie zaprasza
lipiec 2023

Podlasie – to tu mieszka Kurczak Zagrodowy. Jeśli chcecie poznać ten niezwykły region, koniecznie skuście się na  propozycje wycieczek przygotowanych przez wydawnictwo Pascal. Każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno weekendowe wypady dla aktywnych, jak i wycieczki dla miłośników zabytków oraz wielokulturowości. Sprawdźcie koniecznie!

Podlasie kryje w sobie wiele tajemnic, a dzięki przygotowanym przez nas szlakom poznasz jego najróżniejsze oblicza. Bogactwo flory i fauny, parki narodowe i krajobrazowe – to główne atuty tej krainy. Podlasie to także miejsce przenikania się różnych kultur i religii, pełne zabytków – wśród nich znajdują się pałace, zamki, muzea oraz świątynie różnych wyznań. Zwiedzanie warto połączyć z wypoczynkiem, który zapewnią kajaki, rowery, piesze wędrówki czy rejs statkiem. Na Podlasiu jest co robić, a także… jeść. Po aktywnym dniu turyści docenią z pewnością pyszną podlaską kuchnię, pożywną i opartą na naturalnych produktach.

 Marzysz o aktywnym weekendzie lub zwiedzaniu zabytków? A może wolisz poznawać inne kultury lub spotkać się z… żubrem? Sprawdź nasze propozycje – Magiczne Podlasie.