Magiczne Podlasie czeka na Ciebie!

Magiczne Podlasie czeka na Ciebie!
maj 2021

Podlasie jest domem Zagrodowego, ale… chętnie w swych zielonych progach ugości każdego, kto kocha dziką przyrodę i spotkania z pięknem natury. Daj się zainspirować przygotowanymi przez nas szlakami z cyklu „Magiczne Podlasie”. Tu każdy znajdzie coś dla siebie: nasze propozycje to zarówno weekendowe wypady dla aktywnych, jak i wycieczki dla miłośników zabytków oraz wielokulturowości. Sprawdź koniecznie!

Żeby nacieszyć się świeżym powietrzem, nie musisz jechać daleko. Odwiedź Magiczne Podlasie – miejsce pełne natury w jej najlepszej odsłonie. Kryje w sobie wiele tajemnic, a dzięki przygotowanym przez nas szlakom poznasz jego najróżniejsze oblicza. Podlasie to przede wszystkim wyjątkowa przyroda. Bogactwo flory i fauny, parki narodowe i krajobrazowe – wszystko to dostarcza wielu wrażeń, a jednocześnie stanowi okazję, by nacieszyć się ciszą i spokojem, jaki daje bliski kontakt z naturą. Podlasie to także miejsce przenikania się różnych kultur i religii, pełne zabytków – wśród nich znajdują się pałace, zamki, muzea oraz świątynie różnych wyznań. Zwiedzanie warto połączyć z wypoczynkiem, który zapewnią kajaki, rowery, piesze wędrówki czy rejs statkiem. Na Podlasiu jest co robić, a także… jeść. Po aktywnym dniu turyści docenią z pewnością pyszną podlaską kuchnię, pożywną i opartą na naturalnych produktach.

 Marzysz o aktywnym weekendzie lub zwiedzaniu zabytków? A może wolisz poznawać inne kultury lub spotkać się z… żubrem? Sprawdź nasze propozycje – Magiczne Podlasie.