Druga edycja konkursu: „Posmakuj radości dla odporności”.

marzec 2021

Konkurs z Zagrodowym cieszył się dużym zainteresowaniem dlatego zapraszamy na drugą edycję. Prześlij nam zdjęcie i pokaż  jakie są Twoje sposoby na dobre samopoczucie. Spacer, posiłek z rodziną, a może wieczór z ciepłą herbatą i książką? Możliwości  jest wiele! Liczymy na Waszą kreatywność. Zasady są proste: kup produkt marki Zagrodowy i zachowaj paragon, następnie  zaloguj się na stronie www.konkurszagrodowy.pl i prześlij zdjęcie konkursowe  z krótkim komentarzem.

 

Dla najciekawszych prac Zagrodowy ufundował nagrody, które z pewnością poprawią Twój nastrój, a także zadbają o Twoje najbliższe otoczenie! Kurczak Zagrodowy żyje na Podlasiu, które słynie z przepięknych krajobrazów oraz czystego powietrza i wód, dlatego nasze nagrody zapewnią namiastkę podlaskiego klimatu : krystalicznie czystą wodę dzięki dzbankom filtrującym oraz świeże powietrze dzięki oczyszczaczom!

 

Zaznaj klimatu magicznego Podlasia – bogactwo fauny i flory tego miejsca napawa spokojem i daje okazję do wyciszenia. Dzięki naszym nagrodom poczujesz, że jesteś bliżej natury 🙂 Główne nagrody – oczyszczacze powietrza Xiaomi – usuwają szkodliwe cząsteczki i emitują świeże powietrze, działając przy tym tak cicho, że nie zakłócą nawet Twojego snu! Natomiast dzbanki filtrujące Aquaphor – usuwają z wody wodociągowej wszelkie zanieczyszczenia, w tym chlor, związki organiczne, metale ciężkie, fenol i bakterie. Przefiltrowana woda jest krystalicznie czysta i gotowa do spożycia bez przegotowania.

 

Weź udział w konkursie i wygraj nagrody!