Jesienna Kampania marki Zagrodowy

wrzesień 2022

Już we wrześniu Kurczak Zagrodowy zagości na małym i dużym ekranie. Bohaterowie filmu – prawdziwi hodowcy Kurczaka Zagrodowego opowiedzą o chowie tego wyjątkowego kurczaka. Film reklamowy można zobaczyć na głównych kanałach TV oraz w kinach niezależnych w całej Polsce. Hasło przewodnie kampanii: Zagrodowy. Oryginał jest tylko jeden.

 

 

Kurczak Zagrodowy to prawdziwy oryginał! 😊 Żyje w zgodzie z naturą m.in.  dzięki naszym cudownym gospodarzom, którzy troszczą się o jego dobrobyt. Na co dzień korzysta z podlaskich uroków biegając po zagrodzie na świeżym powietrzu i zajadając się wysokiej jakości roślinną paszą bez GMO. Chowany jest oczywiście bez antybiotyków. Zobaczcie sami!

 

Nowa kampania reklamowa marki Zagrodowy prowadzona jest we wszystkich stacjach wielkiej czwórki: TVN, Polsat, TVP1 i TVP2 i wybranych stacjach tematycznych. Dodatkowo film o Kurczaku Zagrodowym jest wyświetlany w kinach niezależnych, a nasze działania reklamowe uzupełnia kampania internetowa VOD i na Youtube oraz działania w social mediach.