Bezpieczny Zagrodowy

Bezpieczny Zagrodowy
kwiecień 2020

Kurczak zagrodowy to jakość, smak i bezpieczeństwo, o które dbamy każdego dnia. Naszym priorytetem jest zaufanie jakim nas obdarzacie, dlatego w swojej pracy dokładamy wszelkich starań i zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Wszystko po to, abyście mieli pewność, że kurczak, którego kupiliście nie tylko jest zdrowy i smaczny, ale również jest zapakowany w bezpieczny sposób. Dzisiaj to szczególnie ważne.

Kurczak Zagrodowy był, jest i będzie dla nas symbolem zdrowego żywienia oraz miłości do tego, co daje nam natura. Jak wiecie Zagrodowy nigdy nie jest leczony antybiotykami, ma dostęp do świeżego powietrza oraz otrzymuje paszę wyłącznie z naturalnych składników bez GMO. Wszystko to dzięki pracy doświadczonych właścicieli małych gospodarstw z Podlasia oraz najlepszych zootechników i lekarzy weterynarii.

 

Wiemy, że w tych trudnych czasach dopada Was wiele wątpliwości. Nic dziwnego, w końcu zdrowie jest najważniejsze, a to, co codziennie pojawia się na Waszych talerzach, ma szczególne znaczenie. Dlatego chcemy Was uspokoić i zapewnić, że wszystkie produkty marki Zagrodowy są w 100% bezpieczne.

 

Dbamy o to już od samego początku: wszystkie pomieszczenia są utrzymane zgodnie z najwyższymi standardami sanitarnymi, a pracownicy przestrzegają rygorystycznych zasad higieny. Zwracamy szczególną uwagę na ich zdrowie — wszystko po to, by i Wam dać gwarancję bezpieczeństwa. Jednym z naszych atutów jest fakt, że w tak bezpiecznych warunkach każdy produkt jest dokładnie pakowany, by potem nikt inny nie miał bezpośredniego kontaktu z mięsem – aż do momentu, gdy produkt trafi do Waszej kuchni.

 

Od zawsze, nie tylko teraz, troszczymy się o zaufanie, którym nas obdarowujecie. Jego fundamentem jest ciężka praca, a nagrodą za nią są m.in. certyfikaty ISO, HACCP, IFS oraz AgroEko.
Dziękujemy, że wybraliście Zagrodowego! Zadbajcie o swoje zdrowie oraz zdrowie Waszych najbliższych. Bądźcie ostrożni i zostańcie w domu.